Заявка на продаж автомобіля

$

або

Дзвоніть прямо зараз:

(097) 178 64 44,

(095) 178 64 44,

(063) 178 64 44

З нами безпечно
З нами безпечно
Ми супроводжуємо продаж, починаючи від надходження заявки, оформлення всіх необхідних документів та  до моменту остаточного розрахунку
З нами швидко
З нами швидко
Завдяки досвіду та напрацьованим методам, ми продаємо Ваше авто у максимально стислий термін, за максимально можливі гроші!
Зручно та вигідно
Зручно та вигідно
Ми продумали все, щоб продаж авто був зручним та вигідним для Вас. Ви можете відпочивати у м'якому кріслі, поки ми ведемо продаж.

Наші послуги

1 Продаж автомобіля через торговий майданчик нашого автосалону Детальніше

Заробіток автосалону лише після продажу автомобіля, стоянка безкоштовна.

Це послуга для тих, хто хоче подорожче продати свій автомобіль. Тут терміни продажу автомобіля безпосередньо залежать від грошового запиту власника і стану автомобіля. При цьому не варто забувати про здоровий глузд: неможливо продати Ланос навіть у ідеальному стані, за ціною Октавії в хорошому стані. У будь-якому випадку наші менеджери продадуть Ваш автомобіль за максимально можливою високою ціною.

Враховуючи наш багаторічний досвід, ми можемо сміливо стверджувати, що продаж автомобіля через торго-виставковий майданчик, це найкращий для клієнта спосіб. Звичайно, багато хто може сказати: «Так, що там, я сам розмістю рекламу своєї машини в інтернеті і вона легко продасться»! Але ті, хто стикався з цим на практиці, розуміють, що таких автомобілів в інтернеті сотні, а то й тисячі, є при цьому ще й набагато дешевшими! Тому шансів на те, що покупець зверне увагу саме на ваш автомобіль дуже мало!

Наше призначення:
«Тачки Столиці» створені для того, щоб зробити продаж вживаного автомобіля для наших клієнтів більш швидким і комфортним. Щодня ми думаємо, як зробити це ще краще і швидше!

Основні переваги :

1 Торгово-виставкові майданчики

Це - незаперечна перевага перед простою наклейкою на склі "продається", рекламою в друкованих ЗМІ, або інтернет-сайтах.

Процес купівлі більше емоційну дію – побачив, спалахнув, купив прямо зараз!

2 Активна та професійна реклама

Це те, що максимально охоплює споживача поза торговельними майданчиками та максимально доповнює їх. Активний пошук покупців за допомогою потужної рекламної підтримки у провідних автомобільних виданнях, з фото та детальним описом – це понад 300 000 оголошень в друкованих ЗМІ та більш ніж 1 млн. аудиторія на інтернет авторесурсах, що охоплює всю Україну. Якщо врахувати, що на одному торговому майданчику рекламується і продається близько 100 авто, то порахуйте скільки потенційних клієнтів щодня знаходяться на одному з наших майданчиків!

3 Напрацьована клієнтська база

Це постійні численні заявки на купівлю/продаж авто від наших клієнтів, не тільки з Києва, а й з інших міст. Співпраця з іншими автосалонами та підприємцями, які займаються торгівлею уживаних автомобілів.

4 Досвідчений персонал

Це – кваліфікована консультація та професійне обслуговування. Прекрасне знання РИНКУ та кон'юнктури цін. Але найголовніше це практичний досвід у продажу авто та вміння переконати навіть вибагливого клієнта у необхідності покупки.

Наприклад: зазвичай, середньостатистичний автовласник продає своє авто ОДИН раз на 3-5 років, менеджер нашого автосалону - 4-6 на тиждень. У результаті за 3-5 років наш менеджер здатний продати до 360 автомобілів. Висновок однозначний - наш менеджер швидше продасть авто + користуючись перевагами нашого автосалону, менеджер просто ДУЖЕ ШВИДКО продасть будь-яке авто.

5 Безпека купівлі/продажу

Враховуючи темпи махінацій, що постійно збільшуються при купівлі/продажу б/у авто на ринках і за приватними оголошеннями, з метою безпеки, клієнти вибирають наш автосалон. При оформленні угоди купівлі-продажу з нами ми стежимо за правильним юридичним оформленням документів. При цьому всі  грошові розрахунки відбуваються у присутності нашого співробітника.

Тим самим наша компанія захищає кожного клієнта від всіляких шахраїв і «кидал».

6 Ми цінуємо час нашого клієнта

З нами ви не просто швидко продаєте своє авто, а також отримуєте можливість займатися своїми справами, в той час, коли ми продаємо ваше авто. Ви відпочиваєте, а авто продається!

2 Online продаж Детальніше

Online-продаж, дистанційний продаж або фото продаж – це продаж через нашу компанію без постановки авто на торгово-виставковий майданчик. - Заробіток автосалону лише після продажу автомобіля.

Послуга для тих, хто хоче продати автомобіль дорожче і швидше, але при цьому не має можливості поставити свою тачку на торгово-виставковий майданчик.

Ми проаналізували ринок Б/У авто, та розбили

його на такі категорії:

- бюджетні авто (до 7000 $)

- середній клас (7000-15000 $)

- бізнес клас (15000-25000 $)

- преміум або «лакшері» (від 25000 $)

- ексклюзив (він є у кожній категорії)

Відповідно до цих даних ми розробили індивідуальні пакети для продажу та просування авто різних категорій.

Під пакетами послуг  «терміновий продаж» мається на увазі комплексний рекламний супровід для збільшення швидкості продажу автомобіля.

Роблячи все самостійно і намагаючись заощадити, Ви ризикуєте витратити не тільки більше грошей, але й більше часу та нервів, ніж при зверненні до нас.

Якщо Вам набридло зливати свої гроші на неправильно налаштовану рекламу, довіртеся нашим фахівцям.

Компанія «уживані тачки» має досвід понад 11 років у продажу автомобілів з пробігом, лише за минулий рік наші менеджери продали 423 автомобілі. Наші фахівці знають, як продати Ваш автомобіль швидко, комфортно та безпечно.

Бюджет / Середній клас

Бізнес / Преміум класи

Ексклюзив

Для того, щоб скористатися цією послугою, Вам потрібно під'їхати в одну з філій на 15-30хв, для огляду вашого авто. Після цього менеджер складає детальний опис і робить необхідні фото та відео вашого авто. Потім у міру наявності потенційних покупців, Ви під'їжджаєте до нас для показу машини та подальшого переоформлення та отримання грошей за проданий автомобіль.

3 Автовикуп або Гроші зараз! Детальніше

Термінове придбання автомобіля нашим автосалоном (АВТОВИКУП) - до 90% від ринкової ціни автомобіля.

Це послуга для тих автовласників, кому терміново потрібні гроші (1,5-2 години), або хто хоче заощадити свій час і швидко продати автомобіль. Все, що Вам потрібно, це відправити заявку або зателефонувати і розповісти про свій автомобіль, після чого Ви дізнаєтесь його оцінну вартість, і куди Вам необхідно під'їхати для отримання грошей за нього. Наша компанія завжди запропонує вам найвигідніший варіант!

АВТОВИКУП – це досить поширена послуга на сьогоднішній день. Тим, хто займався продажем свого автомобіля, можливо, неодноразово надходили пропозиції купити автомобіль, але дешевше, ніж ви хотіли б. Як правило, це пропозиції від перекупників!

Пам'ятайте, враховуючи величезний ризик, пов'язаний із прийомом передачі великих коштів, ми не рекомендуємо звертатися до незнайомців!

Проведення аукціону

Аукціон – це форма продажу, яка дозволяє продати автомобіль за 2-3 дні. Автомобіль продається тій людині, яка запропонувала за неї максимальну суму грошей. При цьому за Вами зберігається можливість відмовитися від продажу, якщо запропонована сума грошей Вас не влаштовує.

4 Trade-in (обмін) Детальніше

Trade-in або ОБМІН вашого автомобіля. -  Обмін, як на авто дорожче, так і на авто дешевше.

TRADE-IN або обмін вашого автомобіля – послуга для тих автовласників, хто хоче швидко та зручно обміняти свій автомобіль на дорожчий чи дешевший.

Вибравши автомобіль, що Вам сподобався, Ви залишаєте свій автомобіль, вартість якого зачитується в рахунок оплати нового. Різницю можна сплатити як власними коштами, і з допомогою банківського кредиту. Обмін автомобілів здійснюється вкрай оперативно і його терміни більшою мірою залежать від часу вибору нового автомобіля та швидкості оплати різниці у вартості власної машини та моделі.

Автомобілі пропонуються нами в такому широкому асортименті, що знайти собі відповідну заміну, не є складними. Все, що Вам необхідно – це визначитися з вибором Вашого нового автомобіля.

5 Автоломбард Детальніше

АВТОЛОМБАРД – кредит під заставу автомобіля, без подальшого продажу. - Заробіток автосалону - невеликий % за користування грошима.

"АвтоЛОМБАРД" - це миттєвий кредит, під заставу вашого авто, без довідки про доходи або ще якихось документів, що підтверджують вашу платоспроможність. Термін кредитування – від одного дня. Процедура отримання грошей не займає понад 2 години.

Умови автоломбарду:

Максимальна сума кредиту: до 90% ринкової вартості автомобіля.
Процентні ставки за кредитом: долари США від 0,15% на день або від 4,5% на місяць.
Одноразові платежі: за нотаріальне оформлення договорів. Ціну встановлює нотаріус.
Стоянка та охорона автомобіля безкоштовна.

Якщо у Вас немає можливості сплатити зазначені одноразові витрати одразу, їх можна включити у суму кредиту.

Як Вам отримати у нас кредит:

1. Зв'язатися з нами за тел. з 9:00 до 18:00 (час роботи: щоденно).
2. Під'їхати до нас на вказаний майданчик. Ми оглядаємо автомобіль та перевіряємо його на відповідність даних, зазначених у технічному паспорті.
3. Підписуємо і нотаріально засвідчуємо договори, Ви отримуєте гроші, а машина стає на майданчик, що охороняється.

Необхідні від Вас документи:

паспорт
ідентифікаційний код
паспорт технічного засобу (тех. паспорт)
свідоцтво про шлюб (якщо позичальник одружений)
паспорт та ідентифікаційний код дружини (дружини)
генеральна довіреність, якщо авто за дорученням

Аванс 70% від ринкової ціни + продаж автомобіля за максимальну ціну.

- Заробіток автосалону лише після продажу автомобіля + % за користування грошима.

Дана послуга підходить для тих, кому терміново потрібні гроші, але при цьому не влаштовується послуга автовикупу. Тобто людина не хоче отримати 90% від ринкової ціни, а хоче отримати всі 100% ринкової ціни за свій автомобіль. Таким чином ви отримуєте 70% грошей відразу, а після того, як знайдеться клієнт і оплатить всі 100%, забираєте 30%, що залишилися, з вирахуванням комісії автосалону.

Основна ідея нашої компанії це взаємодопомога. На цій основі збудовано весь наш бізнес!

Якщо у вас є «нестандартна» ситуація, ми готові вам запропонувати інші варіанти.

Наші адреси

м. Київ, вул. Павла Усенка, 8

м. Київ, перехрестя проспект Академіка Глушкова та вул. Василя Касіяна