Відгуки

Отзывы наших клиентов
Василь, м. Харків.

Моє авто продали за тиждень, сказали, що ходова модель. Хотів придбати іншу, на обмін, але через дуже великий асортимент думав, що не визначусь. Поговорив із співробітниками та досвідчені продавці підказали мені, що краще взяти. У результаті через тиждень я вже вожу своїх клієнтів на хорошій Сонаті (вже 10 років працюю в таксі), люди в захваті.

Христина, м.Київ.

У мене SEAT, хотіла його продати за 8000$, розмістила оголошення на сайті і ось мені зателефонувала співробітниця автосалону Євгенія. Я була дуже здивована, як жінка може так добре розбиратись в авто. Простою мовою розповіла умови співпраці з автосалоном «Тачки столиці», але сказала, що треба буде автомобіль лишати в салоні для продажу. Мене це трошечки насторожило, оскільки я ніколи не продавала авто, і лишати авто не хотіла. Тому менеджер підібрала мені послугу, яка задовольнила нас обох. Я приїхала в салон, машину сфотографували і я поїлала. Через 2,5 тижні автомобіль був проданий. Це так звана дистанційна продажа. За Лишала 850 гривень, як мені пояснили, для того щоб співробітники були впевнені що я їх не кину, а дійсно приїду під покупця. Все так і відбулось. Отримала і своїх 8000 $ і тих 850 що лишала. Дуже вдячна за допомогу, адже сама я б її напевно рік продавала.

Андрій, м. Одеса.

Я сам з Одеської області вирішив продати своє авто, але оскільки сам продаю машину вже майже 2 місяці, а гроші потрібні терміново, я вирішив співпрацювати з київським автосалоном «Тачки столиці». Знаю раніше в Одесі була їхня філія, і я неодноразово чув від знайомих, що вони у цих хлопців купували свої машини. Подзвонив, поговорив, усе чітко та ясно. Сказали треба приїхати залишати машину і за тиждень-півтора вона піде. Ризикнув, приїхав до Києва залишив тачку, і тут за 3 дні дзвінок від Вані: «Андрій приїжджайте з документами, є клієнт». Радості не було межі, я думав доведеться довго чекати, адже машина не ідеальна, але вже через пару днів її продали. Отримав усю суму, жодних відсотків із мене не взяли. Дуже задоволений роботою. Реально молодці хлопці.

Іра, м.Київ.

Продавала свій Mini Cooper, дякую команді «Тачки столиці» за допомогу. Дуже круто обслужили. З продажу своєї старенької купила нову чудову машинку. Дякую консультантові Діму за допомогу.

Олег, м.Дніпропетровськ.

Користувався послугами цієї компанії. Сподобалося те, як мене грамотно проконсультували, допомогли з продажем. Під час співпраці не було жодних конфліктів. Продав машину в добрі руки, залишився дуже задоволений продажем та вирученою сумою. Дружина наполягла написати відгук, оскільки в наш час складно знайти людей, які реально розуміються на своїй справі. Дякую хлопцям, співпрацюватимемо.

Максим, м. Київ.

Здрастуйте, хочу порадити цю компанію з особистого досвіду! Купував, продавав і це робитиму далі. Наскільки швидко і якісно вони це роблять, на мій погляд, дуже мало залишилося подібних компаній. Я не витрачаю не час не гроші, продаючи через них автомобіль. Якщо у Вас є машина, яку ви хочете продати, тоді Вам точно сюди.

Отзывы сотрудников
Іван (менеджер відділу маркетингу):
Ярослав (менеджер відділу маркетингу):
Олександра (керівник відділу маркетингу):
Лілія (менеджер відділу кадрів):
Юлія (старший менеджер відділу кадрів):
Ольга (менеджер ОАП):
Юлiя (менеджер ОАП):
Александр (менеджер ОАП):
Роман (старший менеджер ОАП):
Дмитро (старший менеджер ОАП):
Олеся (керівник відділу автопідбору м. Київ):
Влад (відділ продажу м. Київ):
Євген (відділ продажу м. Київ):
Стас (відділ продажу м. Київ):
Олександр (керівник відділу продажу м. Київ):
Давид (відділ продажу м. Київ):
Андрей (отдел продаж г. Киев):
Сергій (відділ продажу м. Київ):
Денис (керівник відділу продажу м. Київ):
Ірина (відділ продажу м. Київ):
Олексій (відділ продажу м. Київ):
Руслан (відділ продажу м. Київ):
Андрій (відділ продажів м. Київ):
Дмитро (відділ продажу м. Київ):
Олексій (відділ продажу м. Київ):
Євген (відділ продажу м. Київ):
Олег (керівник відділу продажу м. Київ):

Додати відгук